Contact team


Groep 1-2A:
Ans Thelosen – a.thelosen@optimusonderwijs.nl
Rinquette Drop – r.drop@optimusonderwijs.nl

Groep 1-2B:
Ans Thelosen – a.thelosen@optimusonderwijs.nl
Claudia van Dijk – c.vdijk@optimusonderwijs.nl

Groep 3:
Carla Gijzen – c.gijzen@optimusonderwijs.nl
Ingrid Wittebrood – i.wittebrood@optimusonderwijs.nl
Daan Arts- daan.arts@optimusonderwijs.nl

Groep 4-5:
Stella Hoeboer – s.hoeboer@optimusonderwijs.nl

Groep 6-7:
Annemarie Vos – a.vos@optimusonderwijs.nl
Annuska Peeters – a.peeters@optimusonderwijs.nl

Groep 8:
Günther Robben- g.robben@optimusonderwijs.nl

Intern begeleider:
Ingrid Heijl – i.heijl@optimusonderwijs.nl

Onderwijsassistent:
Lidwien Franken – l.franken@optimusonderwijs.nl

Conciërge:
Henk Willems – maandag t/m donderdag
Frans Hendrix – vrijdag

Directie:
Monika Lucassen – dir.onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

NIEUWS

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Wilt u onze nieuwsbrief digitaal ontvangen? Geef dan hieronder uw e-mailadres op.

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP
Beugen

T: 0485-361683
E: onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP Beugen
BEL Onze Bouwsteen MAIL Onze Bouwsteen

VOLG Onze Bouwsteen OOK OP SOCIAL MEDIA!

OF DOWNLOAD ONZE APP IN DE APPSTORE / PLAYSTORE