Contact team

Groep 1-2:
Ans Thelosen – a.thelosen@optimusonderwijs.nl
Ellen Roelofs – e.roelofs@optimusonderwijs.nl
Ans Ermers (vervanging) – e.ermers@optimusonderwijs.nl

Groep 3:
Stella Hoeboer – s.hoeboer@optimusonderwijs.nl

Groep 4-5:
Ivonne van de Gevel – i.vdgevel@optimusonderwijs.nl
Carla Gijzen – c.gijzen@optimusonderwijs.nl

Groep 6-7:
Annemarie Vos – a.vos@optimusonderwijs.nl
Annuska Peeters – a.peeters@optimusonderwijs.nl

Groep 7-8:
Claudia van Dijk – c.vdijk@optimusonderwijs.nl
Cleo Fransen (vervanging) – c.fransen@optimusonderwijs.nl

Intern begeleider:
Tine Evers – t.evers@optimusonderwijs.nl
Michelle Collignon (vervanging) – m.collignon@optimusonderwijs.nl

Administratie + onderwijsassistent:
Lidwien Franken – l.franken@optimusonderwijs.nl

Conciƫrge:
Henk Willems – maandag t/m donderdag
Frans Hendrix – vrijdag

Directie:
Riemer Kramer (interim) – onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

NIEUWS

  • GEPLAATST OP 14 MAARTLeerlingenraad

    Vanaf april 2018 hebben wij een leerlingenraad op school. De komende weken stellen kandidaten in […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 25 NOVEMBERWelkom

    “Wat je met plezier leert, vergeet je nooit” Wij heten u van harte welkom op […]

    Lees meer...

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Wilt u onze nieuwsbrief digitaal ontvangen? Geef dan hieronder uw e-mailadres op.

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP
Beugen

T: 0485-361683
E: onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP Beugen
BEL Onze Bouwsteen MAIL Onze Bouwsteen

VOLG Onze Bouwsteen OOK OP SOCIAL MEDIA!

OF DOWNLOAD ONZE APP IN DE APPSTORE / PLAYSTORE