Contact team

Groep 1-2:
Ans Thelosen – a.thelosen@optimusonderwijs.nl
Ellen Roelofs – e.roelofs@optimusonderwijs.nl

Groep 3-4:
Stella Hoeboer – s.hoeboer@optimusonderwijs.nl

Groep 5-6:
Brechje ten Haaf – b.thaaf@optimusonderwijs.nl
Miranda Loeffen – m.loeffen@optimusonderwijs.nl

Groep 6-7:
Ivonne van de Gevel – i.vdgevel@optimusonderwijs.nl
Annuska Peeters – a.peeters@optimusonderwijs.nl

Groep 8:
Claudia van Dijk – c.vdijk@optimusonderwijs.nl

Intern begeleider:
Tine Evers – t.evers@optimusonderwijs.nl

Administratie + onderwijsassistent:
Lidwien Franken – l.franken@optimusonderwijs.nl

Directie:
Marijke Devillers – onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

NIEUWS

  • GEPLAATST OP 14 MAARTLeerlingenraad

    Vanaf april 2018 hebben wij een leerlingenraad op school. De komende weken stellen kandidaten in […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 19 DECEMBERKerstviering 2017

    Op donderdag 21 december a.s. vieren we kerstmis in alle groepen. De kinderen maken zelf […]

    Lees meer...
  • GEPLAATST OP 6 DECEMBERSchaatsen

    Mola, Verheyen bloembollen en Bindels Administraties zijn ook dit jaar de sponsoren van het schaatsen. […]

    Lees meer...

SCHRIJF JE IN VOOR ONZE NIEUWSBRIEF

Wilt u onze nieuwsbrief digitaal ontvangen? Geef dan hieronder uw e-mailadres op.

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP
Beugen

T: 0485-361683
E: onzebouwsteen@optimusonderwijs.nl

Onze Bouwsteen

Moerkamp 73
5835 BP Beugen
BEL Onze Bouwsteen MAIL Onze Bouwsteen

VOLG Onze Bouwsteen OOK OP SOCIAL MEDIA!

OF DOWNLOAD ONZE APP IN DE APPSTORE / PLAYSTORE